Reference

Má dcera (5 let) chodí k Nině na angličtinu už druhým rokem a je tam velmi spokojená. Překvapilo mě, kolik znalostí v jedné vyučovací hodině získá. Už po pár lekcích dokázala bez problémů reagovat na základní otázky typu ,,jak se máš“. Na dovolené v Itálii si dokonce byla schopna sama objednat zmrzlinu.  Co ovšem považuji za nejdůležitější, je to, že je na hodinách spokojená a baví jí to.

Romana Pískačová, Kurz v Jundrově

V létě 2020 jsem pro svého syna hledala příměstský tábor s výukou anglického jazyka a objevila stránky Angličtina s Ninou. Syna jsem přihlásila a věřila, že jsem měla šťastnou ruku při výběru. A měla :-). Syn byl velmi spokojený, těšil se na každý den a i po ukončení táboru rád vzpomínal a občas s námi doma mluvil anglicky. Když jsem v době pandemie hledala kurz on-line angličtiny pro předškoláky, přišla od Niny nabídka na výuku pomocí programu Genki english. Po první, ukázkové hodině jsem hned věděla, že tohle je směr, kterým se vydáme a synovi kurz s radostí zaplatila. A následně požádala i o pokračovací kurz, protože jsem viděla a hlavně slyšela pokroky v angličtině, které syn dělá. Má přítomnost, v průběhu on-line výuky, nebyla Ninou vyžadována, vždy jsme se jen přivítaly, syna jsem virtuálně předala a 45 minut si Nina s Marečkem spolu anglicky povídali, procvičovali, tancovali, zpívali, hráli a hlavně, UČILI SE ANGLICKY.
Pokud někdo hledáte moderní výuku angličtiny, schopnou a spolehlivou lektorku, která je velmi milá a ve výuce důsledná, s důvěrou se na Ninu obraťte. Vřele vám její služby mohu doporučit.

Mgr. Simona Kubíčková

O angličtině s Ninou jsem slyšela prvně v šatně ve školce, kde si o ní povídaly jiné maminky a chválily si ji. Poté dcera od známé byla na příměstském táboře, kde byla velmi spokojená a při hraní si neustále pobrukovala anglické písničky a slovíčka. Když se tedy ve škole objevila nabídka Genki English s Ninou, tak jsem se dcery (1. třída) zeptala, jestli by se chtěla učit anglicky. Nakonec jsme kvůli zavření škol absolvovaly výuku on-line. Na zkoušku jen 6 lekcí. Dcera chtěla vždy s nadšením pokračovat a tak jsme lekce postupně dokupovali. Forma výuky je pro dceru poutavá, zábavná a i když se procvičování ve volném čase příliš nevěnujeme, dcera si toho hodně pamatuje. Často učí mladšího bráchu, zkouší nás i prarodiče, prozpěvuje si písničky. Angličtina ji baví a není žádným strašákem a nudou, jako bývala kdysi pro mě.

Dita D.

Paní mgr. Nina Kulheimová vyučuje již téměř dva roky moji dceru v rámci mateřské školy angličtinu. Výuka probíhá velmi příjemnou cestou, která děti baví. Malí žáčci se tak i touto nenásilnou formou učí desítek slovíček a slovních spojení. Výborné zkušenosti mám i s letním příměstským táborem, který dceru bavil a čas jí utekl jako voda.

Anna M.